Inzerce vybavení pro dům, byt a zahradu

V celé ČR a kategorii Dům, byt a zahrada/Dům, byt a zahrada je 3 734 inzerátů.

Betlém laser 3D, 2D sklo, Vánoční ozdoba.

Nabízíme Vám originální vánoční ozdobu vyrobenou pomocí techniky 21 století, laseru. Obrázek betlému je vyroben laserováním do skla. Obrázek vzniká roztavením skla uvnitř skleněné tabulky, ve kterém se vytvoří miniaturní kuličky skla, se kterých se pak skládá obrázek. Více na www.engraving.cz. Uvedená cena je za obrázek betlému ve skle bez stojánku s podsvícením. Při zakoupení Betlému budete mít originální výzdobu, protože je vyrobena v malých sériích na zakázku, zároveň z tohoto důvodu je nutno s objednáním neváhat abychom Vám mohli s kapacitních vyhovět. Aby betlém opravdu vynikl, doporučujeme zakoupit i stojánek s osvětlením. Obrázek ve skle je pak osvětlen šesti led diodami, světlo prochází sklem a obrázek uvnitř skla osvětluje. Součástí stojánku je adaptér, který je ke stojánku připojen přes konektor, proto se stojánkem snadno manipuluje a dá se odpojit od zdroje. Zdroj se pak dá použít k napájení i jiných zařízení. Výměnou obrázku ve stojánku se dá obměňovat výzdoba podle právě aktuálních svátků jako jsou Velikonoce, Valentýn, výročí svatby atd.. Zakoupíte si u nás pouze další obrázek nebo Vám zhotovíme fotku vašich drahých nebo vašich zvířecích miláčků do skla. Obrázek s osvětlením se dá použít i místo lampičky, vytváří příjemné osvětlení. Stojánek se dá objednat ve více barevných osvětleních a to bílá, žlutá, zelená, červená, modrá. Jeho cena je včetně DPH 320 Kč.

Engraving | 17.11.2011 | 8261

Odpovědět  

250,-

Betlém laser 3D, 2D sklo, Vánoční ozdoba.

Sklokeramická varná deska PRIVILEG s vlastním ovládáním

Sklokeramická varná deska PRIVILEG s vlastním ovládáním Vnější šířka 58 cm. Vnější hloubka 51 cm. Vnitřní šířka 55 cm. Vnitřní hloubka 48,5 cm. Připojení na 220 V nebo 380 V (230 V /400 V). Termostatické spínače ploten. 4 červené kontrolky zbytkového tepla ploten. Plně funkční. Předvedu. Možno dovézt nebo zaslat.

Karel Brych | 16.11.2011 | 8255

Odpovědět  

3 290,-

Sklokeramická varná deska PRIVILEG s vlastním ovládáním

Vysavač VORWERK VK 120

Vysavač VORWERK VK 120 Značkový kvalitní vysavač na koberce i podlahy do domácností i na úklid velkých ploch restaurací, hotelů, ubytování, obchodů, firem apod. Plně funkční. Předvedu. Možno dovézt nebo zaslat.

Karel Brych | 16.11.2011 | 8253

Odpovědět  

2 990,-

Vysavač VORWERK VK 120

Betonová dlažba v imitaci dřeva

Nabízím 50m2 nevšední venkovní dlažby. V případě potřeby většího množství dám kontak na výrobce, kde jsou i jiné typy. Uvedená cena je za m2

15.11.2011 | 8244

Odpovědět  

700,-

Betonová dlažba v imitaci dřeva

Vestavná myčka SIEMENS Top - Line nerez

Kvalitní myčka od firmy SIEMENS v nerezovém provedení s digitálním displejem. Zobrazení času do konce mytí. Možnost odložení startu 1 až 24 h. Bumerangové trysky (vyšší účinnost mytí). Hloubka 57 cm. Šíře 60 cm. Výška 81 cm 5 programů. 3 teploty. Zkrácené mytí na 35 stupňů. Kondenzační sušení. Průtokový ohřev vody. Kontrolky soli a leštidla. Aquasenzor. AQUA-STOP ochrana proti vyplavení. Plně funkční.

Mžik Petr | 11.11.2011 | 1238

Odpovědět  

5 190,-

Vestavná myčka SIEMENS Top - Line nerez

Lednice kombinovaná 2-dveřová ELECTROLUX - 2 kompresory.

Lednice kombinovaná 2-dveřová ELECTROLUX - 2 kompresory. Zobrazení teploty v mrazáku na displeji. Antibakteriální úprava vnitřku. Obsah chladnice 192 litrů, automatické odtávání. Obsah mrazáku 57 litrů - 2 šuplíky. Šířka 60 cm. Hloubka 60 cm. Výška 158 cm. 2 kompresory. Možná záměna dveří na opačné otevírání. Plně funkční. Možno dovézt nebo zaslat.

Karel Brych | 11.11.2011 | 8220

Odpovědět  

5 590,-

Lednice kombinovaná 2-dveřová ELECTROLUX - 2 kompresory.

Pračka automatická AEG ÖKO LAVAMAT - až 1000 otáček

Pračka automatická AEG ÖKO LAVAMAT - až 1000 otáček Až na 5 kg prádla. Pračka s displejem zobrazení času do konce praní. Možnost odložení startu (úspora při praní na levnější \"noční\" proud). Otáčky ždímání 600/800/1000. EKO, rychlé a intenzívní praní. Vana a buben z nerezavějího materiálu. Automatické napouštění vody podle množství vloženého prádla. AQUA-STOP ochrana proti vyplavení. Plně funkční. Možno dovézt nebo zaslat.

Karel Brych | 11.11.2011 | 8219

Odpovědět  

4 590,-

Pračka automatická AEG ÖKO LAVAMAT - až 1000 otáček

Sporák vestavný - Sklokeramická deska + trouba GORENJE

Sporák vestavný - Sklokeramická deska + trouba GORENJE Vestavný bílý set k zabudování do linky. Klasické pečení. Připojení na 220 V nebo 380 V (230 V /400 V). Plně funkční. Předvedu. Možno dovézt nebo zaslat.

Karel Brych | 11.11.2011 | 8218

Odpovědět  

3 990,-

Sporák vestavný - Sklokeramická deska + trouba GORENJE

Diamantový řezný kotouč 230 mm

Prodám nový diamantový řezný kotouč segmentový značky Diamond v rozměru 230 x 22,2 mm na řezání stavebního materiálu ( žuly, mramoru, všech druhů betonu, krbového potrubí, cihel, a jiného stavebního materiálu ).Cena 367,-Kč.

Jan Vaníček | 11.11.2011 | 8217

Odpovědět  

367,-

Diamantový řezný kotouč 230 mm

Čistička odpadních vod

Čistička odpadních vod firmy Ekomonitor Chrudim je mechanicko-biologická čistírna, je určena pro čištění odpadních vod z malých zdrojů znečištění. Objednejte u nás, nebo nezávazně poptejte. Cena dle typu ČOV. Info: www.cisticka-odpadnich-vod.eu

Vodní zdroje Ekomonitor s.r.o. | 9.11.2011 | 8200

Odpovědět  

0,-

Čistička odpadních vod