Inzerce Nábytek

V kraji Karlovarský kraj a kategorii Dům, byt a zahrada/Nábytek jsou 3 inzeráty.

Starožitná ložnice

Prodáme starožitnou ložnici vyrobenou kolem roku 1920. Manželské postele, noční stolky, skříně a dámská toaletka. Možné koupit i jednotlivé kusy. Cena dohodou.

Pavla | 17.2.2013 | 12500

Odpovědět  

1,-

Starožitná ložnice

Francouzské přikrývky

Povrchovým materiálem francouzské přikrývky Luxus plus je tkanina (microfibre) vyrobená ze 100% polyesteru. Tato tkanina je charakteristická vysokou hustotou přízí a svým broskvovým omakem. Tento omak je docílen počesáním jedné strany tkaniny. Výplňovým materiálem je vysoce kvalitní duté vlákno - 100% polyester, které díky svým dutinám zajišťuje spotřebiteli hřejivost při spánku. U veškerých přikrý-vek uvádíme plošnou hmotnost (gramáž) pouze výpl-ňového materiálu a to na celý rozměr výrobku. Francouzské přikrývky Luxus plus se dají prát v au-tomatické pračce a poté sušit v bubnové sušičce. Do-poručujeme dodržovat symboly údržby, které jsou uvedeny na textilní etiketě našité na každém výrobku. Francouzské přikrývky Luxus plus jsou prošity do čtverců a obdélníků. Díky svislému i vodorovnému prošití je dostatečně zajištěna výplň proti posunu.

Jan Frost | 8.11.2012 | 11616

Odpovědět  

1 500,-

Francouzské přikrývky

Jídelní rohová sestava

Jídelní stůl, masiv, dřevěná dýha, 2 dřevěné čalouněné židle, rohová dřevěná čalouněná lavice s úložnými prostory. Stáří 2,5 r.

Martin Vondrovic | 20.3.2010 | 4244

Odpovědět  

8 500,-

Jídelní rohová sestava