Inzerce Ostatní pro dům a byt

V celé ČR a kategorii Dům, byt a zahrada/Ostatní dům a byt je 931 inzerátů.

Anhydritové a cementové podlahy, podlahové topení

Provádíme kompletní řešení podlahy. Realizace anhydritových, cementových litých podlah, podlahového topení elektrického i vodního včetně izolací tepelných i kročejových po celé ČR. NOVĚ provádíme i dodání elektrokotle, nebo tepelného čerpadla včetně připojení do el. sítě a napojení do topné soustavy. Pokládku finální krytiny, dlažby, plovoucí podlahy, vinylu + samonivelační stěrku. Anhydritové podlahy jsou stále technicky nejvyspělejší generaci podlahové hmoty. Mají velkou pevnost v tahu za ohybu, kterou klasickým potěrovým betonem nikdy nedocílíte. Díky svým vlastnostem se nejvíce používají pro podlahy s podlahovým topením, kde dokonale obklopí trubky podlahového vytápění, nebo kabely el. podlahového vytápění. Dále se anhydrit používá pro podlahy s tepelnou izolací bez podlahového vytápění, nebo pro vyrovnání stávající podlahy. Vyniká svou pevností a tepelnou vodivostí, kde zdaleka předčí betonovou podlahu. Anhydritová podlaha se provádí s rovinností 2mm/2m. Díky své pevnosti v tahu za ohybu se nemusí aplikovat v takové tloušťce jako betonová podlaha, tudíž se tolik nemusí zatěžovat stropy, nebo konstrukce objektu. Kompletní skladba podlahy se skládá: izolace, nebo kročejová izolace v patře + elektrické podlahové topení, nebo vodní podlahové topení + Anhydrit. Nabídku anhydritové podlahy Vám rádi vytvoříme po vyplnění formuláře na Našich www stránkách: http://www.anhydrit-podlaha.cz Nebo nás kontaktujte pomocí: Emailu: info@anhydrit-podlaha.cz Telefonu: +420 777 013 768. Provádíme: - realizace anhydritových litých podlah - realizace cementových litých podlah - dodání a pokládku tepelné a kročejové izolace: polystyren, vata, pěnobeton - dodání a montáž podlahového topení, jak vodního tak i elektrického - kompletní skladba podlahy = izolace, podlahové topení, anhydrit se zárukou na dodaný materiál 5 let - Dodání elektrokotle, nebo tepelného čerpadla včetně připojení do el. Sítě a napojení do topné soustavy - Pokládku finální krytiny, dlažby, plovoucí podlahy, vinylu + samonivelační stěrku. - Zakázky realizujeme po celé ČR.

Ota Sněžík | 31.5.2024 | 38477

Odpovědět  

0,-

Anhydritové a cementové podlahy, podlahové topení

Prodej dřeva na topení

Provádíme prodej palivového dřeva ve formě: metrové kulatiny – tvrdé a měkké, štípané palivové dřevo, krbové dřevo, odkorů na topení. Hlavní města zásobená palivovým dřevem jsou tyto: Olomouc, Studénka, Přerov, Bruntál, Jeseník, Hranice, Hlučín, Zábřeh, Jívová, Uničov, Litovel, Bílovec, Bohumín, Bruntál, Český Těšín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Domašov nad Bystřicí, Havířov, Hlučín, Jablunkov, Karviná, Kopřivnice, Litultovice, Krnov, Nový Jičín, Odry, Opava, Orlová, Ostrava, Šternberk, Třinec, Dvorce Samozřejmostí je dovoz i do ostatních měst Moravskoslezského a Olomouckého kraje. Dřevo na topení rozvážíme svépomocí pomocí sklopky, kdy na kontejner uložíme až 6,2 PRM štípaného dřeva nebo kulatin, rozvoní auto používám IVECO o rozměrech 2,4m, takže průjezd k vám by neměl být problém.

monaxa | 12.3.2024 | 38181

Odpovědět  

0,-

Prodej dřeva na topení

Snížíme vaše provozní náklady domu

Pokud se domníváte, že náklady za vytápění vašeho domu jsou příliš vysoké, kontaktujte naši společnost Stav Agency s.r.o. Pomocí termokamery odhalíme místa vašeho domu s největším únikem tepla a navrhneme vám účinné řešení, aby se úniky tepla minimalizovaly.

Snížíme vaše náklady za vytápění | 3.10.2023 | 37606

Odpovědět  

0,-

Snížíme vaše provozní náklady domu

Teplá voda zdarma ze solárních kolektorů

Teplá voda zdarma ze solárních kolektorů. Díky našim solárním kolektorům můžete ohřívat vodu bez dalších nákladů. Při slunečném dni ohřeje solární kolektor vodu až na 90°C, běžně na 60°C i při zatažené obloze. Náš solární kolektor obsahuje nerezovou izolovanou nádrž o velikosti 100 až 240 litrů. Princi celého systému je velice jednoduchý a nepotřebujete žádné čerpadlo ani řídící elektroniku. Trubice jsou vakuované a neosahují žádnou vodu. Solární kolektory na ohřev vody využijete cca 10 měsíců v roce. Nabídku solárních kolektorů najdete na stavimednes.cz Přijít může i osobně na adresu Okenní centrum, Tylova 36, Jihlava.

Okenní centrum | 16.8.2023 | 37465

Odpovědět  

0,-

Teplá voda zdarma ze solárních kolektorů

Solární ohřev vody v solárních kolektorech

Solární ohřev vody v solárních kolektorech. Využijete sluneční energii, která je zatím zdarma. Dodáváme solární kolektory včetně nádrže, kde se voda ohřívá. Celý systém je jednoduchý a nepotřebuje čerpadlo ani žádnou elektroniku. Téměř celý rok můžete ohřívat vodu jak pro domácí použití, tak i pro bazén. Můžete si zvolit velikost nádrže 100 až 240 litrů. Stojan i nádrž je z nerezu a zaručuje tak dlouhou životnost. Nádrž je dobře izolovaná a zabraňuje tepelným ztrátám. Systém trubic neobsahuje žádnou vodu, ale jsou vakuované. Nabídku solárních kolektorů najdete na stavimednes cz Přijít může i osobně na adresu Okenní centrum, Tylova 36, Jihlava.

Okenní centrum | 10.8.2023 | 37446

Odpovědět  

0,-

Solární ohřev vody v solárních kolektorech

Plastové střešní okno 78x98

Plastové střešní okno 78x98 s hliníkovým oplechováním hnědým nebo šedým. Střešní okna máme s dvojsklem nebo s trojsklem. Celkem ve 12 ti rozměrech. Jsou vhodné na rovnou střechu i profilovanou krytinu. Skladem máme také stovky kusů standardních plastových oken v bílé barvě nebo v barvě zlatý dub. Pokud byste nenašli rozměr, který potřebujete na stavimednes cz tak vám dodáme okno podle vašeho zadání. Vyrobíme i posuvná okna nebo garážová vrata. V pracovní dny můžete přijít na adresu Okenní centrum, Tylova 36, Jihlava. Jednotlivá okna můžeme poslat kurýrem, větší zakázky dovezeme osobně. Také se podívejte na naši nabídku solárních kolektorů na ohřev vody.

Okenní centrum | 2.8.2023 | 37424

Odpovědět  

0,-

Plastové střešní okno 78x98

Prodej palivového dřeva, nákup dřeva na stojato.

Dobrý den, pane nebo paní... Píšu vám, abych vás upozornil, že zásoby se snižují a dodací lhůty prodlužují: je lákavé jít si pro palivové dřevo na letošní zimu na internet. Podle posledních studií je tento způsob vytápění třikrát levnější. Prodej palivového dřeva, nákup dřeva na stojato. 8 steres přibližně šarže nebo jiné množství rozměry v metrech dle vašeho výběru, s požadavkem cena stere palivového dřeva bilance mezi 60 a 120 €. Máme několik druhů dřeva Eco Blaze ECOBLAZE-FW-L Polena již vysušená v peci, z nichž : *Dřeviny: dub, habr, jilm, buk, jasan a javor. *Střední dřeviny: kaštan, akát, třešeň a různé ovocné stromy. *měkké dřeviny a jehličnany: topol, bříza, platan, smrk, jedle, borovice, modřín Rozměry jsou: 0,33 cm, 0,60 cm a od 1 m do 2 m. Rád bych se vás zeptal, zda ji v tuto chvíli opravdu potřebujete. V případě jakýchkoli dotazů mě prosím kontaktujte na následující adrese: E-mail: sandrianadu33@gmail.com Telefon: +420 778133209 Děkuji mnohokrát.

22.10.2022 | 36642

Odpovědět  

0,-

Prodej palivového dřeva, nákup dřeva na stojato.

Výrobce umělých vánočních stromků Vás zve ke spolupráci

Výrobce umělých vánočních stromků Vás zve ke spolupráci. Naše společnost nabízí velkoobchodní prodej umělých vánočních stromků za velmi atraktivní ceny. Všechny naše vánoční stromky patří k výrobkům PREMIUM, jsou husté a použité materiály jsou nejvyšší kvality. Podívejte se na náš standardní sortiment na webu www.choinki-denver.pl (maloobchodní ceny), velkoobchodní ceny se připravují individuálně podle velikosti objednávky. Pro obdržení individuální velkoobchodní nabídky (která bude zahrnovat kompletní sortiment vánočních stromků) nás prosím kontaktujte: e-mailová adresa: choinkidenver@gmail.com nebo telefonický +48 786 287 570

DENVER | 5.8.2022 | 36460

Odpovědět  

550,-

Výrobce umělých vánočních stromků Vás zve ke spolupráci

Hledám pronájem bytu na Praze 10

Hledám pronájem bytu na Praze 10 od 1 kk do maximálně 2 + 1 cena by se měla pohybovat okolo 12 tisíc byt hledám až od 1. Srpna mám devítiletou vzorně vychovanou kočku domácí můj telefon je 608 749 458 děkuji

14.6.2022 | 36221

Odpovědět  

0,-

Hledám pronájem bytu na Praze 10

Hledám pro nájem

Hledám pronájem bytů bez kauce z na jsem do 8000 více na tel 723583429 v novém městě pod.smrkem

16.5.2022 | 36003

Odpovědět  

0,-

Hledám  pro nájem